Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів у грудні

2 грудня

Вебінар «Age-diversity: як завоювати пошукачів будь-якого віку»

Межі традиційного робочого віку невпинно розширюються, і зараз на ринку праці одночасно представлені 4 покоління. В кожного з них свої цінності, критерії вибору роботи та роботодавця, уявлення про ідеального керівника тощо. Чи можливо догодити всім та як отримати користь з вікового різноманіття робочих колективів? На вебінарі ми дамо відповіді на ці питання, ґрунтуючись на результатах спільного дослідження Academy DTEK та grc.ua | grc «Формула Поколінь: цінності та мотиви сучасних генерацій».

9 грудня

Вебінар «Проактивний рекрутинг»

Проактивний рекрутинг як фактор конкурентності на ринку, перевага у війні за таланти та вимога часу – розповість Ольга Геда, керівниця відділу з підбору персоналу Coca-Cola Hellenic Bottling Company, Kyiv.

17 грудня

Оцінка персоналу як влучний управлінський інструмент

На сьогодні більшість компаній мають впроваджену систему оцінки персоналу у різних її інтерпретаціях. І у багатьох виникає питання – як перевести оцінку персоналу із статусу «повинна бути» у дієвий інструмент реалізації нової стратегії. Результати та висновки п’ятирічного впровадження оцінки персоналу у Банку Credit Agricole Ukraine. Шлях від побудови оцінки персоналу до її трансформації у інструмент управління ефективністю компанії.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Тривалість кожного вебінару – 1,5 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии