АВК, Кондитерская компания

Донецк (Украина)
www.avk.ua
Сферы деятельности

Продукты питания

Розничная торговля

АВК, Кондитерская компания

Компанія АВК – один із лідерів національного кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських брендів України і в топ-100 світових.

Історія АВК – це більше, ніж чверть століття наполегливої роботи усієї команди на досягнення найвищого результату – бездоганної якості продукції. 

 

Компанія АВК входить до топ-100 кондитерських компаній світу.

 

АВК виробляє шоколадні та жувально-желейні цукерки, вафлі, зернові та солоні снеки, а також іншу кондитерську продукцію.

Наші ключові бренди, які підкорили серця споживачів як в Україні, так і далеко за її межами: Бам-Бук, Гулівер; Жувіленд; Королівський Шарм; Королівський Шедевр; KRESKO; Мажор; Труфальє; Трюфель; Шоколад АВК; Шоколадна ніч, Who said muuu. 

Компанія вивела на ринок власну торгову марку BARISTI, запустивши виробництво розчинної та меленої кави.

 

Піклуючись про здоров’я споживачів, кондитери компанії розробили найширший серед українських виробників сегмент дієтичних продуктів.

АВК виробляє унікальний для України плитковий шоколад без цукру (молочний, екстра-чорний та шоколадні батончики з начинкою).

 

Виробничі потужності АВК розташовані у місті Дніпро. Свої солодощі ми виготовляємо на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні.

Виробництво компанії сертифіковано відповідно до міжнародної системи менеджменту якості ISO 9000, ISO 22000. У 2017 році високу якість нашої продукції підтверджено міжнародним стандартом IFS, що стало свого роду «безвізом» для солодощів під брендом АВК в торгові мережі країн Європейського Союзу.

Компанія АВК використовує глобальний тренд Private Label – залучаючи найкращі виробничі майданчики інших країн, зокрема Чехії, Бельгії, Німеччини, Нідерландів та Іспанії.

Сьогодні АВК – це багатотисячний колектив професіоналів кондитерської справи, які щодня працюють над створенням нових солодких шедеврів.

АВК – якість гарантовано!

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.